מיצובישי Attrage

2021 Mitsubishi Attrage

כל מה שחיפשת בסדאן קומפקטית והרבה מעבר

צריכת דלק מהנמוכות בקטגוריה, יכולת תמרון מעולה.
תא נוסעים מרווח ועשיר באבזור לנהג ולנוסעים, מערכות בטיחות מתקדמות ועוד.

בטיחות

מיצובישי אטראז' החדשה מצוידת בשלל תפקודים ומערכות בטיחות המגבירים את ההגנה מפני סכנה. הרכב מצויד בשש כריות אוויר (SRS) כולל כריות וילון. מערכת כריות האוויר כוללת את האפשרות לנתק את כרית האוויר של הנוסע הקדמי...

כמו כן, ברכב מותקנת מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים TPMS שבעזרתה ניתן לשמור על לחץ אוויר תקין בצמיגי הרכב הנחוץ לנסיעה בטוחה יותר, מרכב (RISE (Reinforced Impact Safety Evolution קשיח במיוחד בעל יכולת ספיגת אנרגיה התורם לבטיחות ומותחני קדם בחגורות הבטיחות במושבים הקדמיים. מותחני הקדם מהדקים את חגורות הבטיחות באופן אוטומטי בתאונה חזיתית ובכך מרסנים את הנהג ואת הנוסע הקדמי במקומותיהם ומפחיתים את עוצמת הפגיעה מכרית האוויר המתנפחת.
הרכב מצויד במערכת בקרת יציבות אקטיבית (ASC) הכוללת בקרת אחיזה (TCL). מערכת בקרת היציבות האקטיבית נעזרת בחיישנים על מנת לנטר את תנועת המכונית ואחיזת הגלגלים ולנתח אותן. אם המערכת מזהה מצב החלקה, היא בולמת את הגלגלים המתאימים ומווסתת את הכוח המועבר להם כדי לשמור על יציבות הרכב. בקרת האחיזה מפעילה את הבלמים אם הגלגלים מסתחררים ומווסתת את העברת הכוח מהמנוע, כדי למנוע סבסוב גלגלים ולתרום לתחילת נסיעה חלקה יותר. מותחני קדם מופעלים מעט לפני כריות האוויר כדי לרסן את הנהג ואת הנוסע הקדמי במקומותיהם ולאפשר לכריות האוויר למלא את תפקודן הייעודי.

מערכת Mobileye – מערכת בטיחות מתקדמת למניעת תאונות דרכים בעזרת טכנולוגית ראייה מלאכותית מתקדמת הסורקת את הכביש בכל עת ומתריעה באמצעים קוליים וויזואליים על סכנות אפשריות בזמן-אמת. הטכנולוגיה הייחודית של Mobileye עוזרת למנוע התנגשויות ותאונות דרכים שמקורן בחוסר תשומת לב או באירוע בלתי צפוי.

Asset 2

חלל פנימי

טכנולוגיה

לאטראז' מנוע שלושה צילינדרים חדש ונמרץ בעל 80 כ"ס ב- 6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 10.8 קג"מ ב- 4,000 סל"ד הבנוי בטכנולוגיית (Mitsubishi Innovate Valve timing MIVEC (Electronic Control החדשנית...

אבזור

ובכוונון חשמלי של המראות החיצוניות. ברכב מותקנת מערכת מיזוג אוויר מקורית חזקה המתאימה לאקלים בישראל . בנוסף מותקנת ברכב מערכת Connected Car – מערכת מבוססת אנדרואיד הכוללת מצלמת נסיעה לאחור ומגוון אפליקציות* כגון: ניווט באמצעות WAZE, פאנגו, סלופארק ועוד. מערכת השמע ובקרת שיוט Cruise Control ניתנים לשליטה מגלגל ההגה.* זהות האפליקציות עשוי להשתנות מעת לעת בהתאם לאילוצי כלמוביל ולפי שיקול דעתה.

רוצים לקבל פרטים נוספים על הדגם? השאירו פרטים

רוצים לקבל פרטים נוספים על הדגם?
השאירו פרטים

נשמך לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם