טיפול לרכב מיצובישי asx

טיפולים לרכב מיצובישי -asx

עמוד הבית » טיפול לרכב מיצובישי » טיפול לרכב מיצובישי asx

בעלי מיצובישי asx?
הכירו את שובר ההטבות שיחסוך לכם הרבה זמן ומאות שקלים בטיפול התקופתי לרכב!

כדי שבפעם הבאה שהרכב יצטרך טיפול, אנחנו כבר
נגיע לקחת ולהחזיר אותו ואתם תוכלו להמשיך בחיים
שלכם בראש שקט.

מה מקבלים בטיפול?

gift
200 ₪ מתנה טיפול מקצועי לרכב
car
שינוע חינם מהבית ובחזרה
coupon
10% הנחה על חלקים ועבודות
נוספות

מה כולל הטיפול לרכב מיצובישי asx?

כל יצרן מגדיר את היקף הטיפולים התקופתיים הנדרשים עבור הרכב.                   ברכבי יונדאי asx, נוהג היצרן לחלק זאת כך:

 

טיפול קטן

הטיפול הקטן ברכבי מיצובישי הוא טיפול שיש לבצע בתדירות גבוהה. ניתן לקיים טיפול כזה אחת לחודש או אחת לרבעון בהתאם למצב הרכב. בטיפול זה מחליפים את שמן המנוע ובודקים את מפלס נוזל הקירור, לחץ צמיגים ומצב שחיקה ובדיקה של פנסי הרכב. הטיפול הקטן הכרחי לנסיעה בטוחה ויומיומית. 

טיפול בינוני

טיפול בינוני הוא טיפול חשוב אותו יש לבצע פעמיים בשנה. לרוב, יומלץ על ביצוע של טיפול כזה בחילופי עונות ובכל מקרה לפני עונת החורף שמביאה עמה מגוון הכנות ותקלות שניתן למנוע בתחזוקה נכונה . בטיפול זה יוחלפו שמנים ונוזלים במערכות שונות ברכב וייבדקו מערכות חשובות כמו מערכת ההצתה, המצנן, מיזוג האוויר, המגבים בשמשה הקדמית, תקינות חגורות הבטיחות ועוד.

טיפול גדול

טיפול גדול הינו טיפול תקופתי שיש לבצע אחת לשנה או על פי הק"מ המוגדרים בהוראות היצרן. זהו טיפול נרחב שבו נבדקות כלל מערכות הרכב. כמו כן מוחלפים חלקים שכבר לא תקינים או בעלי בלאי מסוים ומוחלפים שמנים ונוזלים במערכות השונות.

החלפת החלקים, הנוזלים והשמנים הינה הכרחית על מנת לשמור על תקינות הרכב. יש לפעול על פי הוראות היצרן. ברכבי מיצובישי המלצת היצרן היא טיפול אחת לשנה או לאחר 20,000 ק"מ (הראשון שמגיע מבין השניים). טיפול על פי הוראות אלו ישמרו על הרכב שלכם בטווח הארוך. 

הזמנת תור לטיפול בקליק

מזמינים תור למוסך בקליק ונהנים משירות תיקונים לרכב הכולל טיפולים תקופתיים, טיפולים בינוני וטיפולים קטנים,

 עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בישראל.

על הדגם - הכירו התכונות של רכבי מיצובישי ASX

עיצוב מהפנט – לרכבי מיצובישי asx עיצוב חדשני מהפנט ביופיו. זהו רכב שמתהדר בגג פנורמי עם סוכך חשמלי, חלונות כהים בחלק האחורי ותאורת לד משולבת עם תאורת יום.

מערכות בטיחות מתקדמות – בלימה אוטונומית של הרכב, מערכת שליטה על אורות גבוהים, מערכת התרעה על סטייה מנתיב, מערכת התרעה על תנועה אחורית, מערכת לזיהוי רכב בשטח מת.

תא מטען – מרווח מאוד בנפח 1143 ליטרים.

ביצועים גבוהים – תיבת הילוכים אוטומטית, מנוע בנזין בנפח 2.0 ליטרים. 

הצטרפו למועדון הלקוחות

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של חולון מוטורס
ותהנו מעוד המון הטבות שיקנו לכם ראש שקט!

לקניית רכב חדש

טיפול תקופתי במוסך מורשה מיצובישי חולון מוטורס

טיפול תקופתי במוסך מורשה מיצובישי חולון מוטורס הינו טיפול המותאם עבור רכבי מיצובישי ASX. יצרן הרכב ממליץ לבצע טיפול זה אחת לשנה או כאשר מגיעים ל-20,000 ק"מ. לנו כמוסך מורשה יש את מלוא התמיכה וההדרכה מטעם היצרן על מנת לספק לכם את הטיפול התקופתי המותאם והטוב ביותר שישמור על תקינותו לאורך זמן.

מהו טיפול תקופתי במוסך מורשה?

טיפול תקופתי במוסך מורשה הינו טיפול המאפשר תחזוקה ותיקונים מותאמים על פי הוראות היצרן ותקני השירות הגבוהים שקבע עבור סוג הרכב שנמצא ברשותכם. בעת הטיפול התקופתי, המוסך המורשה מבצע מגוון טיפולים והחלפת חלקים מקוריים וכל זאת תוך קבלת תמיכה טכנית מלאה מטעם יצרן הרכב. טיפול תקופתי במוסך מורשה מטעם היצרן מאפשר לכם לקבל את מלוא תקופת האחריות המסופקת עם הרכב. 

השאירו פרטים בטופס,
וקבלו את השובר של חולון מוטורס

    נשמח לעמוד לשירותכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם