טיפול לרכב יונדאי venue

טיפולים לרכב יונדאי venue

עמוד הבית » טיפול לרכב יונדאי » טיפול לרכב יונדאי venue

בעלי יונדאי venue?
הכירו את שובר ההטבות שיחסוך לכם הרבה זמן ומאות שקלים בטיפול התקופתי לרכב!

כדי שבפעם הבאה שהרכב יצטרך טיפול, אנחנו כבר
נגיע לקחת ולהחזיר אותו ואתם תוכלו להמשיך בחיים
שלכם בראש שקט.

מה מקבלים בטיפול?

gift
200 ₪ מתנה טיפול מקצועי לרכב
car
שינוע חינם מהבית ובחזרה
coupon
10% הנחה על חלקים ועבודות
נוספות

מה כולל הטיפול לרכב יונדאי Venue?

כל יצרן מגדיר את היקף הטיפולים התקופתיים הנדרשים עבור הרכב.                   ברכבי יונדאי venue, נוהג היצרן לחלק זאת כך:

 

טיפול קטן

הטיפול הקטן הינו טיפול תדיר שניתן לבצע בכל חודש או בכל רבעון. מדובר על טיפול שבו מחדשים שמנים ונוזלים שהכרחיים לנסיעה יומיומית. כמו כן, נבדקות מערכות כמו פנסים וצמיגים שתקינותם חשובה לבטיחות הנסיעה ברכב. 

 

טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הינו טיפול גדול יותר שנהוג לבצע פעמיים בשנה. בטיפול זה יוחלפו השמנים והנוזלים כמו בטיפול הקטן ויתווספו כמה נוספים. כמו כן, בטיפול זה יבדקו מערכות המצתים, תקינות הווישרים, תפקוד המצנן, צינורות המצנן ועוד. 

 

טיפול גדול

הטיפול הגדול הינו טיפול חשוב והכרחי שיש לבצע אחת לשנה או על פי הקילומטרים שהגדיר היצרן. בטיפול זה יבדקו מערכות גדולות וחשובות ברכב כמו מערכת הבלמים והנוזלים בה, מערכת מיזוג האוויר ונוזלי המצנן, ניקוי המצבר, בדיקת מעצורי הדלתות ועוד. 

 

החלפת מרכיבי הרכב וחלקים בו, זו פעולה הכרחית וחשובה ששומרת על תקינות הרכב ובטיחות הנסיעה בו. החלפת השמנים והנוזלים אף היא הכרחית וחשובה ושומרת על הרכיבים לאורך זמן. בכל טיפול מפרט הרכיבים, השמנים והנוזלים עשוי להשתנות על פי הגדרות היצרן. ברכבי יונדאי venue, ממליץ היצרן לבצע טיפול תקופתי אחת לשנה או כאשר מגיעים ל-15,000 ק"מ. 

 

הזמנת תור לטיפול בקליק

מזמינים תור למוסך בקליק ונהנים משירות תיקונים לרכב הכולל טיפולים תקופתיים, טיפולים בינוני וטיפולים קטנים,

 עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בישראל.

הכירו את היתרונות של יונדאי Venue

עיצוב ייחודי – ברכבי יונדאי Venue תוכלו להנות מגוון צבע אחיד הסובב את הרכב וגוון שונה בגג, במראות ובחלקים נוספים. השימוש בשני צבעים יוצר מראה מהפנט וייחודי.

תא מטען מרווח – רכבי יונדאי Venue הם אמנם רכבים אורבניים, אך תא המטען שלהם מרווח מאוד ומגיע ל-355 ליטר.

מערכות בטיחות מתקדמות – לרכב אין פשרות בנושא הבטיחות והוא מאובזר במערכת בקרת סטייה מנתיב, מערכת למעבר אוטומטי בין אור גבוה לנמוך, מערכת בלימה אוטונומית ומערכת המתריעה על עייפות הנהג.

אבזור ועיצוב פנים הרכב – בתוך הרכב תמצאו מערכת בקרת אקלים דיגיטלית, מצלמה אחורית, לוח מחוונים 3.5, אזורי ישיבה מרווחים ונוחים.

 

הצטרפו למועדון הלקוחות

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של חולון מוטורס
ותהנו מעוד המון הטבות שיקנו לכם ראש שקט!

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס

 

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס עבור רכבי יונדאי Venue, הינו טיפול שהכרחי לבצע כל 15,000 ק"מ או אחת לשנה, על פי הוראות היצרן. המוסך שלנו מבצע טיפולים על פי הוראות היצרן וחלקי החילוף הינם מקוריים בלבד. טיפולי הרכב שאנו מספקים ישמרו על הרכב שלכם לטווח הארוך.

מהו טיפול תקופתי במוסך מורשה?

טיפול תקופתי במוסך מורשה, הינו טיפול תחזוקה הכרחי לרכב שבו מבצעים בדיקה של כלל מערכות הרכב על פי הוראות היצרן ותקני השירות שקבע. לכל סוג של רכב שגרת טיפולים שונה המחייבת מעקב אחר ההוראות על מנת לשמור על תקינות הרכב. ביצוע הטיפולים על פי הוראות היצרן יבטיחו עבורכם קבלת כתב האחריות שהגיע עם רכישת הרכב. 

 

השאירו פרטים בטופס,
וקבלו את השובר של חולון מוטורס

    נשמח לעמוד לשירותכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם