טיפול לרכב יונדאי santa fe

טיפולים לרכב יונדאי Santa fe

עמוד הבית » טיפול לרכב יונדאי » טיפול לרכב יונדאי santa fe

בעלי יונדאי Santa fe?
הכירו את שובר ההטבות שיחסוך לכם הרבה זמן ומאות שקלים בטיפול התקופתי לרכב!

כדי שבפעם הבאה שהרכב יצטרך טיפול, אנחנו כבר
נגיע לקחת ולהחזיר אותו ואתם תוכלו להמשיך בחיים
שלכם בראש שקט.

מה מקבלים בטיפול?

gift
200 ₪ מתנה טיפול מקצועי לרכב
car
שינוע חינם מהבית ובחזרה
coupon
10% הנחה על חלקים ועבודות
נוספות

מה כולל הטיפול לרכב יונדאי Santa fe?

כל יצרן מגדיר את היקף הטיפולים התקופתיים הנדרשים עבור הרכב.                   ברכבי יונדאי Santa fe, נוהג היצרן לחלק זאת כך:

 

טיפול קטן

זהו טיפול המתבצע בתדירות גבוהה, אחת למספר חודשים ובו מחליפים את שמן המנוע, מסנן שמן ומסנן אוויר. לרוב גם בודקים את מפלס נוזל קירור המנוע ואת מסנן המזגן. נהוג גם לבדוק את כלל פנסי הרכב ולחץ האוויר בצמיגים ושחיקתם.

טיפול בינוני

זהו טיפול שנהוג לבצע פעמיים בשנה, לרוב בחילופי עונות ובמיוחד לפני החורף. בטיפול זה יבצעו החלפה של חלקים ונוזלים נוספים שלא הוחלפו בטיפול הקטן, כמו נוזל קירור ונוזל בלמים. כמו כן, יבדקו מערכות גדולות ברכב כמו: מערכת המצתים,  צינורות המצנן, מחמם ומיזוג האוויר לדליפות ונזקים והחלפת מגבים. 

טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא למעשה הטיפול התקופתי שנהוג לבצע אחת לשנה או על פי הקילומטרים המומלצים על פי היצרן. בטיפול זה יוחלפו חלקים מורכבים יותר ויקרים יותר. כמו כן, יבדקו נוזלי הבלמים, מערכת מיזוג האוויר, יתבצע ניקוי נקבי ניקוז, ניקוי מצבר וקטבים, שמן צירים ומעצורי הדלתות ומכסה המנוע.

כל החלקים המוחלפים בטיפולים התקופתיים הינם מהותיים ונחוצים לתפקוד התקין ובטיחות הרכב. לכל יצרן קיימת המלצה על מרווחי הזמן שבהם חשוב לבצע טיפול. ברכבי יונדאי santa מומלץ לבצע טיפול לאחר 15,000 ק"מ.

החלפת חלקי החילוף והנוזלים בכל טיפול מתבצעת בכפוף למפרט היצרן. בכל טיפול המפרט משתנה וכולל מערכות אחרוץ ואזורים אחרים ברכב.  

הזמנת תור לטיפול בקליק

מזמינים תור למוסך בקליק ונהנים משירות תיקונים לרכב הכולל טיפולים תקופתיים, טיפולים בינוני וטיפולים קטנים,

 עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בישראל.

הכירו את היתרונות של יונדאי Santa fe

יונדאי Santa fe הינו רכב טורבו עוצמתי עם אפשרויות הנעה 4X4 או 4X2, מנוע דיזל ותיבת 8 הילוכים. לרכב מספר יתרונות שהופכים את חווית הנסיעה בו לייחודית.

עיצוב חיצוני – עיצוב חיצוני יוקרתי ומרשים במיוחד הבולט מאוד בנסיעה על הכביש.

עיצוב פנימי – מרווח המאפשר למשפחה לנסוע בנוחות מקסימלית.

אבזור ייחודי – הכולל כפתורי העברת הילוכים עם קונסולה מרכזית רחבה, לוח שעונים דיגיטלי המציג בזמן אמת שטח מת בעת הפעלת איתות למעבר נתיב, מערכת מולטימדיה מתקדמת וטעינה אלחוטית לנייד.

מושבים מתקפלים – מושבי הרכב מודולאריים ומתקפלים ומאפשרים לכם לתכנן את נוחות הנסיעה מבפנים בהתאם לצרכים שלכם.

 

הצטרפו למועדון הלקוחות

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של חולון מוטורס
ותהנו מעוד המון הטבות שיקנו לכם ראש שקט!

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס עבור רכבי יונדאי Santa fe, הינו טיפול מומלץ  כל 15,000 ק"מ או אחת לשנה (מה שמגיע קודם), על פי הוראות היצרן. אנו בחולון מוטורס פועלים על פי ההוראות ומקבלים מידע ותמיכה במסגרת הדרכות מטעם היצרן על מנת לספק לכם טיפולים תקופתיים מותאמים השומרים על ביטחונכם בעת נסיעה ברכב ועל תקינותו לאורך זמן. 

מהו טיפול תקופתי במוסך מורשה?

טיפול תקופתי במוסך מורשה הוא טיפול תחזוקה שוטף המותאם  להוראות היצרן ותקני השירות הגבוהים שקבע עבור סוג הרכב שנמצא ברשותכם. בעת הטיפול, המוסך המורשה מבצע בדיקה של מערכות הרכב השונות, החלפת נוזלים ושמנים והחלפת חלקים מקוריים. טיפול תקופתי במוסך מורשה מטעם היצרן מאפשר לכם לקבל את מלוא תקופת האחריות המסופקת עם הרכב. 

השאירו פרטים בטופס,
וקבלו את השובר של חולון מוטורס

    נשמח לעמוד לשירותכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם