טיפול לרכב יונדאי palisade

טיפולים לרכב ינודאי palisade

עמוד הבית » טיפול לרכב יונדאי » טיפול לרכב יונדאי palisade

בעלי יונדאי palisade?
הכירו את שובר ההטבות שיחסוך לכם הרבה זמן ומאות שקלים בטיפול התקופתי לרכב!

כדי שבפעם הבאה שהרכב יצטרך טיפול, אנחנו כבר
נגיע לקחת ולהחזיר אותו ואתם תוכלו להמשיך בחיים
שלכם בראש שקט.

מה מקבלים בטיפול?

gift
200 ₪ מתנה טיפול מקצועי לרכב
car
שינוע חינם מהבית ובחזרה
coupon
10% הנחה על חלקים ועבודות
נוספות

מה כולל הטיפול לרכב יונדאי יונדאי palisade?

כל יצרן מגדיר את היקף הטיפולים התקופתיים הנדרשים עבור הרכב.                   ברכבי יונדאי palisade, נוהג היצרן לחלק זאת כך:

 

טיפול קטן

הטיפול הקטן הינו טיפול שוטף המתבצע בתדירות גבוהה. ניתן לבצע אותו בכל חודש או כל רבעון. בטיפול זה יוחלפו שמנים מסוימים כמו שמן מנוע וייבדק המפלס של נוזל הקירור. נהוג בטיפול הקטן גם לבדוק את פנסי הרכב והצמיגים שחשובים לנסיעה בטוחה. 

 

טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הוא טיפול גדול יותר מהטיפול הקטן ואותו נהוג לבצע פעמיים בשנה, בדגש על טיפול לפני עונת החורף. בטיפול זה מחליפים שמנים ונוזלים נוספים ונבדקות מערכות גדולות וחשובות ברכב כמו מערכת המצתים, המצנן והצינורות שלו, מיזוג האוויר, מגבים, שמשה קדמית ועוד. 

 

טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול התקופתי המוכר לרובנו. זהו טיפול רחב הבודק את כלל מערכות הרכב. בטיפול זה מחליפים חלקים שהתבלו או התקלקלו, מוסיפים שמנים ונוזלים חשובים ונבדקות מערכות כמו בלמים, מיזוג אוויר, מצבר, צירי דלתות ועוד. 

 

כל המרכיבים המוחלפים בטיפולים התקופתיים הינם חשובים לתפקוד התקין והמיטבי של הרכב. הטיפולים התקופתיים מתבצעים במרווחי זמן קבועים הנקבעים על פי הוראות היצרן. ברכבי יונדאי palisade מומלץ לבצע טיפול לאחר 15,000 ק"מ.

 

הזמנת תור לטיפול בקליק

מזמינים תור למוסך בקליק ונהנים משירות תיקונים לרכב הכולל טיפולים תקופתיים, טיפולים בינוני וטיפולים קטנים,

 עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בישראל.

על הדגם – חוויית נסיעה מתקדמת ביונדאי palisade

יונדאי palisade הינו רכב גדול המעוצב מבחוץ ומבפנים בצורה הנוחה ביותר והמתקדמת ביותר.

עיצוב חיצוני נועז – זהו רכב בעל עיצוב יוקרתי במיוחד ומלא בסטייל. תוכלו להנות מחלונות בעלי זכוכית כפולה המבטיחים לכם נהיגה ללא רעשים.

עיצוב פנימי נוח – העיצוב הפנימי מרווח מאוד ונוח. תא המטען גדול מאוד ונפחו 2447 ליטרים ותא הנוסעים מעוצב בקווים נקיים ומודרניים.

מערכות חכמות ברכב – ביונדאי palisade תוכלו להנות מדלת תא מטען חשמלית, התרעת תנועה במושב האחורי המאפשרת לדעת שלא שכחנו אף אחד לאחר שחנינו, מערכת מולטימדיה מתקדמת ומערכות בטיחות רבות השומרות עליכם בעת נסיעה.הצטרפו למועדון הלקוחות

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של חולון מוטורס
ותהנו מעוד המון הטבות שיקנו לכם ראש שקט!

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס עבור רכבי יונדאי palisade, הינו טיפול שמומלץ לבצע כל 15,000 ק"מ או אחת לשנה, על פי הוראות היצרן. אנו במוסך מקבלים את מלוא המידע והתמיכה המקצועיים מטעם היצרן על מנת לספק לכם טיפולים תקופתיים מותאמים השומרים על ביטחונכם בעת נסיעה ברכב ועל תקינותו לאורך זמן. 

מהו טיפול תקופתי במוסך מורשה?

טיפול תקופתי במוסך מורשה הוא טיפול גדול המאפשר תחזוקה ותיקונים מותאמים על פי הוראות היצרן ותקני השירות הגבוהים שקבע עבור סוג הרכב שנמצא ברשותכם. בעת הטיפול התקופתי, המוסך המורשה מבצע מגוון טיפולים חשובים עבור הרכב והחלפת חלקים מקוריים השומרים על תקינות הרכב לאורך זמן. טיפול תקופתי במוסך מורשה מטעם היצרן מאפשר לכם לקבל את מלוא תקופת האחריות המסופקת עם הרכב. 

השאירו פרטים בטופס,
וקבלו את השובר של חולון מוטורס

    נשמח לעמוד לשירותכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם