טיפול לרכב יונדאי loniq

טיפולים לרכב יונדאי loniq

עמוד הבית » טיפול לרכב יונדאי » טיפול לרכב יונדאי loniq

בעלי יונדאי loniq?
הכירו את שובר ההטבות שיחסוך לכם הרבה זמן ומאות שקלים בטיפול התקופתי לרכב!

כדי שבפעם הבאה שהרכב יצטרך טיפול, אנחנו כבר
נגיע לקחת ולהחזיר אותו ואתם תוכלו להמשיך בחיים
שלכם בראש שקט.

מה מקבלים בטיפול?

gift
200 ₪ מתנה טיפול מקצועי לרכב
car
שינוע חינם מהבית ובחזרה
coupon
10% הנחה על חלקים ועבודות
נוספות

מה כולל הטיפול לרכב יונדאי loniq?

כל יצרן מגדיר את היקף הטיפולים התקופתיים הנדרשים עבור הרכב.                   ברכבי יונדאי loniq , נוהג היצרן לחלק זאת כך:

טיפול קטן

טיפולי תחזוקה קטנים ברכבי יונדאי loniq הינם טיפולי התחזוקה השוטפים של הרכב שיש לבצע אותם במשך חודשי השנה. בטיפולים אלו מוחלפים נוזלים ושמנים שהכרחיים לנסיעה היומיומית ברכב כמו שמן המנוע ונוזל הקירור. בטיפולים אלו יש גם לבדוק תקינות של מערכת הפנסים ותקינות הצמיגים שחשובים מאוד לנהיגה בטוחה ברכב.

טיפול בינוני

הטיפול הבינוני ביונדאי loniq הינו טיפול שיש לבצע פעמיים בשנה לפני עונת הקיץ ולפני עונת החורף. זהו טיפול חיוני שמכין את הרכב להתמודד עם נזקי מזג האוויר וכמו כן, הוא מאפשר ריענון של שמנים ונוזלים חיוניים ובדיקת מערכות גדולות ברכב כמו מערכת המצתים, חגורות הבטיחות, פנסי הרכב, מערכת האוורור הקירור וכמובן המגבים.

טיפול גדול

הטיפול הגדול ברכבי יונדאי loniq, נקרא גם טיפול תקופתי. את הטיפול הזה נוהגים לבצע אחת לשנה או לאחר 15,000 קילומטרים. בטיפול זה בודקים היטב את כל מערכות הרכב הגדולות והחשובות לתפקודו, מחליפים רכיבים בלויים או לא תקינים ומחליפים שמנים ונוזלים בניהם שמן המנוע ונוזלים נוספים השייכים למערכת הקירור.

טיפולי הרכב השונים הינם הכרחיים לשמירה על תקינות הרכב. החלפת רכיבים מקוריים שהתבלו והחלפת שמנים ונוזלים בטיפולים השונים שומרת על תפקוד הרכב לאורך זמן. ברכבי יונדאי loniq, הוראת היצרן לבצע טיפול אחת לשנה או כאשר מגיעים ל-15,000 ק"מ. מעקב אחר הטיפולים ישמור על הרכב שלכם ויאפשר לכם להנות מתנאי האחריות.

 

הזמנת תור לטיפול בקליק

מזמינים תור למוסך בקליק ונהנים משירות תיקונים לרכב הכולל:
טיפולים תקופתיים גדולים, בינוניים וקטנים, עם בעלי המקצוע הטובים בישראל.

הכירו את היתרונות של יונדאי Ioniq

יונדאי loniq הינה מכונית מדהימה ביופייה, בעלת עיצוב אלגנטי וחדשני הכולל קווים מדויקים ומראה זוויתי עם עיטורים גרפיים באזורי הדלתות והידיות.

המכונית בעלת מערכת הנעה חשמלית בסטנדרט גבוה מאוד הכולל מערכות המרת מתח מתקדמות. הסוללה מגיעה בקיבולת 72.6 קוט"ש, המנוע מפיק 217 כ"ס, ההאצה מהירה                        מ-0 ל-100 בתוך 7.4 שניות ומהירות של 185 קמ"ש. כמו כן, הטעינה החשמלית של הרכב הינה מהירה וטווח הנסיעה משופר.

בחלק הפנימי של המכונית נעשה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, אקולוגיים וברי קיימא ודרגת הזיהום שנבחנה הגיעה לרמה 1 בסולם של 1-15.

החלק הפנימי של המכונית מעוצב בצורה מרווחת מאוד ונוחה. הרצפה גדולה והמושבים הקדמיים מתכווננים.

הצטרפו למועדון הלקוחות

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של חולון מוטורס
ותהנו מעוד המון הטבות שיקנו לכם ראש שקט!

 

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון יבטיח טיפול מקצועי על פי הוראות היצרן עבור רכב היונדאי loniq שלכם. על פי הוראות היצרן,                                                                                      יש לבצע טיפול ברכב זה אחת לשנה או בהגעה ל-15,000 ק"מ. אנו פועלים על פי הוראות אלו ומקבלים תמיכה ומידע מהיצרן בכל עת.

 מהו טיפול תקופתי במוסך מורשה?

טיפול תקופתי במוסך מורשה הינו טיפול תחזוקה שתפקידו לשמור על תקינות הרכב. הטיפול מתבצע על פי ההוראות המדויקות,                                                                                                   על פי הזמנים המדויקים המומלצים ועם רכיבים מקוריים בלבד. טיפול תקופתי במוסך מורשה יבטיח את תקינות רכבכם ושמירתו לאורך זמן.                                                                            כמו כן, תוכלו להנות מתקופת האחריות המתקבלת עם רכישת הרכב.

השאירו פרטים בטופס,
וקבלו את השובר של חולון מוטורס

    נשמח לעמוד לשירותכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם