טיפול לרכב יונדאי kona

טיפולים לרכב יונדאי kona

עמוד הבית » טיפול לרכב יונדאי » טיפול לרכב יונדאי kona

בעלי יונדאי kona?
הכירו את שובר ההטבות שיחסוך לכם הרבה זמן ומאות שקלים בטיפול התקופתי לרכב!

כדי שבפעם הבאה שהרכב יצטרך טיפול, אנחנו כבר
נגיע לקחת ולהחזיר אותו ואתם תוכלו להמשיך בחיים
שלכם בראש שקט.

מה מקבלים בטיפול?

gift
200 ₪ מתנה טיפול מקצועי לרכב
car
שינוע חינם מהבית ובחזרה
coupon
10% הנחה על חלקים ועבודות
נוספות

מה כולל הטיפול לרכב יונדאי Kona?

כל יצרן מגדיר את היקף הטיפולים התקופתיים הנדרשים עבור הרכב.                   ברכבי יונדאי kona, נוהג היצרן לחלק זאת כך:

טיפול קטן

טיפול קטן הינו טיפול תדיר המתפרס על כל חודשי השנה ומבצעים אותו כל חודש – רבעון. זהו טיפול שבו מחליפים את שמן המנוע ונוזלי הקירור של הרכב. כמו כן, בטיפול הקטן בודקים מערכות שחשובות לבטיחות הרכב ויש להן נטייה להתבלות מהר יחסית כמו פנסי הרכב וצמיגי הרכב.

טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הוא טיפול המתבצע פעמיים בשנה והוא רחב יותר מהטיפול הקטן. שמנים ונוזלים שלא הוחלפו בטיפול הקטן, יוחלפו בטיפול זה. טיפול זה נכון לבצע לפני החורף ובקיץ וכחלק ממנו יבדקו גם מערכות גדולות וחשובות ברכב כמו מערכת המצתים, מערכת חגורות הבטיחות, פנסי הרכב, צינורות המצנן ועוד.

טיפול גדול

טיפול גדול הוא טיפול תקופתי המבצעים אחת לשנה או כאשר מגיעים למספר הקילומטרים על פי הוראות היצרן, המחייבים טיפול. זהו טיפול מערכתי שבו בודקים את תקינות הרכב ומחליפים חלקים שיש בהם תקלה או בלאי. כמו כן, מתבצעת החלפת שמנים ונוזלים שהכרחית בכל טיפול.

טיפולים תקופתיים, החלפת נוזלים, שמנים והחלפת חלקים לרכב הינם טיפולים הכרחיים השומרים על תקינותו ותפקודו לאורך זמן. ברכבי יונדאי Kona יש לבצע טיפול תקופתי אחת לשנה או לאחר 15,000 ק"מ.

הזמנת תור לטיפול בקליק

מזמינים תור למוסך בקליק ונהנים משירות תיקונים לרכב הכולל:
טיפולים תקופתיים גדולים, בינוניים וקטנים, עם בעלי המקצוע הטובים בישראל.

הכירו את היתרונות של יונדאי Kona

עיצוב צעיר – ליונדאי Kona עיצוב ייחודי היורד עד לפרטים הקטנים ביותר. בחלק החיצוני תוכלו להנות מפנסי לד, חישוקי סגסוגת ועיצוב צעיר ושובב במיוחד.

חלל פנימי מפנק – ליונדאי Kona חלל פנימי מרווח ומוקפד. בכל חלק וחלק הושקעה מחשבה. איכות החומרים היא גבוהה ויש בה מגוון טכנולוגיות מתקדמות היוצרות חווית נהיגה ייחודית.

ביצועים מרשימים במיוחד – זהו רכב עם עוצמה גבוהה, מערכת הנעה מתקדמת, מנוע 1.6 טורבו ותיבת 7 הילוכים אוטומטית.

בטיחות מעל הכל – ברכב מספר מערכות בטיחות מתקדמות בניהן: מערכת אקטיבית לזיהוי ומניעה של התנגשות בין נתיבים, מערכת לשמירת מרכז ומערכת בלימה אוטונומית.

בורר מצבי נהיגה – מצב אקו – עבור נהיגה יעילה וחסכונית בדלק, מצב ספורט – לחוויית נהיגה עוצמתית, מצב נורמלי לנהיגה יומיומית.

הצטרפו למועדון הלקוחות

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של חולון מוטורס
ותהנו מעוד המון הטבות שיקנו לכם ראש שקט!

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס

בדגמי יונדאי Kona, המלצת היצרן, לבצע טיפול תקופתי במוסך מורשה לפי ספר הרכב והטיפולים המוצעים בו, פעם בשנה או כאשר מגיעים ל-15,000 ק"מ.                                                אנו, מוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס נטפל ברכב שלכם בקפידה ועל פי הוראות היצרן בלבד, השומרות על תקינות הרכב לאורך זמן.

 מהו טיפול תקופתי במוסך מורשה?

טיפול תקופתי במוסך מורשה הינו טיפול תחזוקה לרכב ולמערכות הרכב השונות הכולל החלפת שמנים, נוזלים וחלקים בעלי בלאי. כאשר הטיפול מתבצע במוסך מורשה, הוראות הטיפול מתבצעות בדיוק לפי בהמלצות היצרן והחלפת החלקים היא מקורית בלבד. נהג שמטפל ברכבו במוסך מורשה, דואג לקבל את הטיפול הטוב ביותר לשמירה על תקינות הרכב והוא גם זכאי לקבל את כתב האחריות שניתן עם הרכב בעת קנייתו.

השאירו פרטים בטופס,
וקבלו את השובר של חולון מוטורס

    נשמח לעמוד לשירותכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם