טיפול לרכב יונדאי i10

טיפולים לרכב יונדאי i10

עמוד הבית » טיפול לרכב יונדאי » טיפול לרכב יונדאי i10

בעלי יונדאי i10?
הכירו את שובר ההטבות שיחסוך לכם הרבה זמן ומאות שקלים בטיפול התקופתי לרכב!

כדי שבפעם הבאה שהרכב יצטרך טיפול, אנחנו כבר
נגיע לקחת ולהחזיר אותו ואתם תוכלו להמשיך בחיים
שלכם בראש שקט.

מה מקבלים בטיפול?

gift
200 ₪ מתנה טיפול מקצועי לרכב
car
שינוע חינם מהבית ובחזרה
coupon
10% הנחה על חלקים ועבודות
נוספות

מה כולל הטיפול לרכב יונדאי I10 ?

כל יצרן מגדיר את היקף הטיפולים התקופתיים הנדרשים עבור הרכב.                   ברכבי יונדאי i10, נוהג היצרן לחלק זאת כך:

 

טיפול קטן

זהו טיפול המתבצע בתדירות גבוהה ובו מחליפים את שמן המנוע, מסנן שמן ומסנן אוויר, בודקים את מפלס נוזל קירור המנוע ואת מסנן המזגן. כמו כן מבצעים בדיקה של כלל פנסי הרכב ולחץ האוויר בצמיגים ושחיקתם.

טיפול בינוני

זהו טיפול שנהוג לבצע פעמיים בשנה, לרוב בקיץ ולפני החורף. בטיפול זה יבצעו החלפה של חלקים ונוזלים נוספים שלא הוחלפו בטיפול הקטן, כמו נוזל קירור ונוזל בלמים. כמו כן, תיבדק מערכת המצתים, יבדקו צינורות המצנן, מחמם ומיזוג האוויר לדליפות ונזקים, מתזי המגבים בשמשה הקדמית, יישור פנסים, בדיקת צינורות הפליטה ובדיקת תקינות חגורות הבטיחות.

טיפול גדול

זהו טיפול תקופתי שנהוג לבצע אחת לשנה ובו יוחלפו חלקים מורכבים יותר ויקרים יותר. כמו כן, יבדקו נוזלי הבלמים, מערכת מיזוג האוויר, יתבצע ניקוי נקבי ניקוז, ניקוי מצבר וקטבים, שמן צירים ומעצורי הדלתות ומכסה המנוע.

כל המרכיבים המוחלפים בטיפולים התקופתיים הינם מהותיים ונחוצים לתפקוד התקין והמיטבי של הרכב. הטיפולים התקופתיים מתבצעים במרווחי זמן קבועים או מספר ק"מ (הראשון מבניהם) המוגדרים על פי הוראות היצרן. ברכבי יונדאי i10 מומלץ לבצע טיפול לאחר 15,000 ק"מ.

החלפת חלקי החילוף והנוזלים בכל טיפול מתבצעת בכפוף למפרט היצרן. בכל טיפול המפרט הוא שונה עם חלקים מסוימים שהינם זהים לטיפולים הקודמים. כך לדוגמא, שמן מנוע ומסנן השמן מוחלפים בכל טיפול, בין אם מדובר בטיפול קטן או טיפול גדול.

הזמנת תור לטיפול בקליק

מזמינים תור למוסך בקליק ונהנים משירות תיקונים לרכב הכולל טיפולים תקופתיים, טיפולים בינוני וטיפולים קטנים,

 עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בישראל.

הכירו את היתרונות של יונדאי I10

יונדאי i10 החדש הינו רכב המיני האהוב ביותר בישראל. מדובר על דגם מיני איכותי המשלב מרחב פנים חדשני ומשופר מדגמי מיני אחרים, תא המטען שלו מרווח ומגיע במצבו הרגיל ל-252 ליטרים שיכולים לגדול ל- 1050 ליטרים בקיפול של המושבים האחוריים. הנדסת האנוש של הרכב מצוינת ויש בו המון תאי אחסון נוחים מאוד למשתמשים. בכל מערכות הרכב רואים שהייתה חשיבה עד לפרטים הקטנים ביותר. יש לו מערכת מולטימדיה מובנית עם אפשרות חיבור ל-Apple CarPlay ו – Android Auto המאפשר לכם להנות ממוסיקה לאורך הנסיעה. גם נושא הבטיחות לא נשאר מאחור ברכב זה. ברכב מערכת בטיחות הכוללת בלימה אוטונומית במצבי חירום, בקרת סטייה מנתיב ותיקון הגה, התראה על תחילת נסיעה של הרכב מלפנים ומערכת התראה על עייפות הנהג. זהו רכב מיני נוח מאוד, בטיחותי והוא מגיע במגוון צבעים. 

הצטרפו למועדון הלקוחות

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של חולון מוטורס
ותהנו מעוד המון הטבות שיקנו לכם ראש שקט!

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס עבור רכבי יונדאי i10, הינו טיפול שמומלץ לבצע כל 15,000 ק"מ או אחת לשנה, על פי הוראות היצרן. אנו במוסך מקבלים את מלוא המידע והתמיכה המקצועיים מטעם היצרן על מנת לספק לכם טיפולים תקופתיים מותאמים השומרים על ביטחונכם בעת נסיעה ברכב ועל תקינותו לאורך זמן. 

מהו טיפול תקופתי במוסך מורשה?

טיפול תקופתי במוסך מורשה הינו טיפול המאפשר תחזוקה ותיקונים מותאמים על פי הוראות היצרן ותקני השירות הגבוהים שקבע עבור סוג הרכב שנמצא ברשותכם. בעת הטיפול התקופתי, המוסך המורשה מבצע מגוון טיפולים והחלפת חלקים מקוריים וכל זאת תוך קבלת תמיכה טכנית מלאה מטעם יצרן הרכב. טיפול תקופתי במוסך מורשה מטעם היצרן מאפשר לכם לקבל את מלוא תקופת האחריות המסופקת עם הרכב. 

השאירו פרטים בטופס,
וקבלו את השובר של חולון מוטורס

    נשמח לעמוד לשירותכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם