טיפול לרכב יונדאי Elantra

טיפולים לרכב יונדאי Elantra

עמוד הבית » טיפול לרכב יונדאי » טיפול לרכב יונדאי Elantra

בעלי יונדאי Elantra?
הכירו את שובר ההטבות שיחסוך לכם הרבה זמן ומאות שקלים בטיפול התקופתי לרכב!

כדי שבפעם הבאה שהרכב יצטרך טיפול, אנחנו כבר
נגיע לקחת ולהחזיר אותו ואתם תוכלו להמשיך בחיים
שלכם בראש שקט.

מה מקבלים בטיפול?

gift
200 ₪ מתנה טיפול מקצועי לרכב
car
שינוע חינם מהבית ובחזרה
coupon
10% הנחה על חלקים ועבודות
נוספות

מה כולל הטיפול לרכב יונדאי Elantra?

כל יצרן מגדיר את היקף הטיפולים התקופתיים הנדרשים עבור הרכב.                   ברכבי יונדאי Elantra, נוהג היצרן לחלק זאת כך:

טיפול קטן

טיפול קטן ברכב יונדאי Elantra הוא  טיפול המתבצע אחת לכמה חודשים. בטיפול זה מחליפים שמנים ונוזלים שהכרחיים לנסיעה היומיומית ברכב. כמו כן, בטיפול זה לרוב נבדקות מערכות בעלות נטייה לבלאי מהיר כמו פנסים וצמיגים. 

 

טיפול בינוני

טיפול בינוני ברכבי יונדאי Elantra, הוא טיפול גדול יותר מהטיפול הקטן. זהו טיפול דו שנתי המתבצע בדרך כלל בחילופי עונות ובו מוחלפים שמנים ונוזלים נוספים ונבדקות מערכות גדולות יותר ברכב.  

טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול התקופתי המוכר. טיפול זה נהוג לבצע אחת לשנה וברכבי יונדאי Elantra, נהוג לבצע לאחר 15,000 אם לא הגעתם לשנה של נסיעה. בטיפולים אלו נבדקות כל המערכות הגדולות של הרכב, מוחלפים חלקים בלויים או שאינם תקינים וכמובן שמנים ונוזלים כמו בטיפולים הקודמים. 

 

שגרת טיפולים, החלפת שמנים ונוזלים והחלפת רכיבים ברכב, הינם הכרחיים לשמירה על תקינותו ועל בטיחותכם בעת הנסיעה. כאשר מדובר ברכב יונדאי Elantra, חשוב לבצע את הטיפול אחת לשנה או לאחר 15,000 ק"מ – מה שיבוא קודם. 

 

הזמנת תור לטיפול בקליק

מזמינים תור למוסך בקליק ונהנים משירות תיקונים לרכב הכולל:
טיפולים תקופתיים גדולים, בינוניים וקטנים, עם בעלי המקצוע הטובים בישראל.

הכירו את היתרונות של יונדאי Elantra

יונדאי  Elantraהינו רכב מנהלים משפחתי והיברידי בעל הנדסת אנוש העולה בכמה רמות על רכבים אחרים. חוויית הנסיעה בו נוחה במיוחד ומורגשת בכל פרט ופרט. 

עיצוב נועז – ליונדאי Elantra עיצוב מרשים ונועז הכולל קווים חדים ואזורים תלת ממדיים המשלבים אזור גריל קדמי בולט ודומיננטי ופנסים ראשיים היוצאים מתוכו בזרימה מושלמת. 

עיצוב פנימי מפנק – בתוך הרכב תמצאו מערכת מולטימדיה המאפשרת גישה נוחה עבור הנהג, גג שמש נפתח שיחבר אתכם למה שמתרחש בחוץ, מושבים נוחים ומרווחים, לוח מחוונים דיגיטלי עם תצוגה משתנה ומערכת מולטימדיה מקורית ומתקדמת. 

מפתח חכם- ברכב זה תוכלו לבצע הנעה בלחיצת כפתור ללא מפתח.

הצטרפו למועדון הלקוחות

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של חולון מוטורס
ותהנו מעוד המון הטבות שיקנו לכם ראש שקט!

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס

בדגמי הרכבים יונדאי Elantra, יצרן הרכב ממליץ על ביצוע טיפול תקופתי אחת לשנה או כאשר מגיעים ל-15,000 ק"מ של נסיעה. אנו במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס, פועלים על פי הוראות היצרן ותקני השירות שקבע. טיפול תקופתי עבור הרכב שלכם אצלנו, יבטיח את תקינותו לאורך זמן.  

מהו טיפול תקופתי במוסך מורשה?

טיפול תקופתי בנוסך מורשה הוא טיפול תחזוקה גדול והכרחי עבור הרכב לצורך שמירה על תקינותו ובטיחות הנסיעה בו. כל הטיפולים במוסך מורשה מתבצעים על פי הוראות היצרן ובהדרכתו וחלקי החילוף הינם מקוריים בלבד. טיפול במוסך מורשה על פי הוראות היצרן יקנה לכם את האפשרות להשתמש בכתב האחריות של הרכב על פי התנאים המצוינים בו.

השאירו פרטים בטופס,
וקבלו את השובר של חולון מוטורס

    נשמח לעמוד לשירותכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם