טיפול לרכב יונדאי accent

טיפולים לרכב יונדאי accent

עמוד הבית » טיפול לרכב יונדאי » טיפול לרכב יונדאי accent

בעלי יונדאי accent?
הכירו את שובר ההטבות שיחסוך לכם הרבה זמן ומאות שקלים בטיפול התקופתי לרכב!

כדי שבפעם הבאה שהרכב יצטרך טיפול, אנחנו כבר
נגיע לקחת ולהחזיר אותו ואתם תוכלו להמשיך בחיים
שלכם בראש שקט.

מה מקבלים בטיפול?

gift
200 ₪ מתנה טיפול מקצועי לרכב
car
שינוע חינם מהבית ובחזרה
coupon
10% הנחה על חלקים ועבודות
נוספות

מה כולל הטיפול לרכב יונדאי accent?

כל יצרן מגדיר את היקף הטיפולים התקופתיים הנדרשים עבור הרכב.                   ברכבי יונדאי accent, נוהג היצרן לחלק זאת כך:

טיפול קטן

 

הטיפול הקטן הוא טיפול המתבצע בתדירות גבוהה וניתן לקיים אותו אחת לחודש או לרבעון. זהו טיפול שנחוץ לשמירה על רכיבים מסוימים של הרכב. בטיפול זה יוחלף נוזל המנוע וייבדק הגובה של נוזל הקירור. כמו כן, יבדקו צמיגי הרכב והפנסים. 

טיפול בינוני

טיפול בינוני הינו טיפול דו שנתי שאותו מבצעים בדרך כלל בחילופי עונות. בטיפול זה נבדקות מערכות גדולות וחשובות ברכב ומוחלפים נוזלים ושמנים שהוחלפו בטיפול הקטן ועוד שמנים שחשוב להחליף כדי לשמור על תקינות הרכב. 

טיפול גדול

הטיפול הגדול ברכבי יונדאי accent הינו טיפול תקופתי שבו נבדקות כלל מערכות הרכב. את הטיפול התקופתי יש לבצע אחת לשנה או כאשר מגיעים ל-15,000 ק"מ. גם בטיפול זה יוחלפו נוזלים ושמנים ויוחלפו גם חלקים ברכב בעלי בלאי או תקלה. 

חלקי הרכב המוחלפים בעת הטיפולים התקופתיים הם חלק חשוב בתפקוד התקין של הרכב. לכל רכב מוגדרים זמנים קבועים עבור הטיפולים השונים, המערכות שיש לבדוק והנוזלים והשמנים שיש להחליף. ברכבי יונדאי  accent היצרן קובע כי יש לבצע טיפול אחת לשנה או לאחר 15,000 ק"מ.

הזמנת תור לטיפול בקליק

מזמינים תור למוסך בקליק ונהנים משירות תיקונים לרכב הכולל:
טיפולים תקופתיים גדולים, בינוניים וקטנים, עם בעלי המקצוע הטובים בישראל.

על הדגם - בטיחות ואמינות ברכבי יונדאי Accent

רכבי יונדאי accent מאפשרים לכם להנות משילוב של אמינות, בטיחות ועיצוב ברמה גבוהה. זהו רכב משפחתי נוח מאוד בעל ביצועים מעולים המתאים לנסיעה בעיר ולמרחקים.

ביצועים מרשימים – לרכב תיבת 6 הילוכים בעלת מנגנון הזרקת דלק מפוצל המנצל באופן מקסימלי וחסכוני את עוצמת המנוע.

עיצוב פנים מפנק – ליונדאי accent עיצוב פנימי מרווח ונוח. תא הנוסעים מצויד במגוון מערכות מתקדמות ומוגן מרעשי חוץ. חומרי הגלם שנבחרו עבור הרכב הינם בסטנדרט גבוה מאוד.

בטיחות – לרכב זה 6 כריות אוויר, התראה על עצירת חירום, מערכת בקרת שיוט, מערכת בקרת יציבות.

אבזור מתקדם – פנסים אחוריים מעוצבים, פנסי הלוגן ראשיים, מצלמה אחורית, חיישני חנייה, פתיחת תא מטען באמצעות שלט, מושבים מתקפלים, בקרת יציבות אלקטרונית, תא כפפות עם קירור.

הצטרפו למועדון הלקוחות

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של חולון מוטורס
ותהנו מעוד המון הטבות שיקנו לכם ראש שקט!

טיפול תקופתי במוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס

בדגמי יונדאי Accent, המלצת היצרן היא לבצע טיפול תקופתי במוסך מורשה בכל שנה או כאשר אתם מגיעים ל-15,000 ק"מ. אנו, מוסך מורשה יונדאי חולון מוטורס פועלים אך ורק על פי הוראות היצרן ואנו מקבלים את כל המידע והתמיכה שלו על מנת שנוכל להעניק לכם טיפולים מקצועיים לרכב השומרים על תקינותו ועל ביטחונכם בעת הנסיעה.

 מהו טיפול תקופתי במוסך מורשה?

טיפול תקופתי במוסך מורשה הינו טיפול תחזוקתי חשוב שיש לבצע על מערכות הרכב השונות כדי לשמור על תקינותו. כאשר הטיפול מתבצע במוסך מורשה, הטיפולים נעשים בדיוק על פי הוראות היצרן ולפי התאריכים המומלצים על פיו. כמו כן, בעת החלפת חלקים ברכב, המוסך המורשה ישתמש בחלקים מקוריים בלבד. נהג שמטפל ברכבו במוסך מורשה, זכאי לקבל את מלוא תקופת האחריות המגיעה עם רכישת רכב חדש.

השאירו פרטים בטופס,
וקבלו את השובר של חולון מוטורס

    נשמח לעמוד לשירותכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם